Darmowa dostawa od 100,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Formy płatności

 

W Centerdi.pl dostępne są następujące metody płatności:


1. Przelew bankowy, wpłata na poczcie lub zakupy na raty 

 

Numer konta do wpłat: 03 1140 1775 0000 2539 2200 1008
IBAN: PL03114017750000253922001008
SWIFT: BREXPLPWBIA
Nasz bank: mBank
Nazwa firmy: APTEL Sp. z o.o.

 

Aby udostępnić Państwu jak najwięcej banków i tym samym ułatwić proces zakupowy, korzystamy jednocześnie z dwóch operatorów szybkich płatności online.

 

Płatności obsługują firmy:

  • IdoPayments sp. o.o.

 

 

płatności Centerdi
aktywne formy płatności w sklepie Centerdi.pl

 

Informację, która firma obsługuje daną płatność zobaczą państwo podczas jej wyboru.

 

Przelewy online, płatności kartą kredytową i przez PayPal księgowane są w systemie sklepu w przeciągu 15 minut. Zwykłe przelewy księgowane są w ciągu 1 dnia roboczego od chwili wpłynięcia przelewu na nasze konto bankowe. Jeżeli zależy Państwu na jak najszybszym dostarczeniu zamówienia, zalecamy korzystanie z szybkich płatności online, a nie z opcji zwykłego przelewu.

 

2. Płatność przy odbiorze


Płatność przy odbiorze daje Państwu możliwość dokonania zapłaty za zamówienie w momencie jego doręczenia przez kuriera firmy spedycyjnej lub podczas odbioru osobistego towaru w siedzibie firmy.

 

 


 

 

 

Zwrot TAX FREE dla podróżnych/turystów

(czyli zwrot do 23% od wartości zakupionych w Centerdi.pl towarów)

 

TAX FREE w sklepie Centerdi.pl

 

Jako turysta posiadający stałe miejsce zamieszkania poza obszarem Unii Europejskiej (UE) jesteś uprawniony do żądania zwrotu podatku VAT, jeżeli zakupione w Polsce produkty wywozisz w stanie nienaruszonym poza obszar UE.

 

Minimalna kwota łącznej wartości zakupów wraz z podatkiem VAT, na jednym formularzu TAX-FREE z dołączonym do niego jednym paragonem z kasy fiskalnej, uprawniająca do zwrotu VAT, wynosi 200 zł.

 

Jak odzyskać podatek VAT?

 

Wystarczy postąpić zgodnie z poniższą instrukcją, aby uzyskać zwrot podatku VAT:

 

1. Realizacja zamówienia w Punkcie Odbioru Osobistego sklepu Centerdi.pl

Zawsze, gdy odbierasz swoje zamówienie w naszym punkcie stacjonarnym, poproś obsługę sklepu o wystawienie formularza TAX-FREE. Upewnij się, czy twoje imię i nazwisko, adres i numer paszportu zostały prawidłowo wpisane oraz czy paragon z kasy fiskalnej został dołączony do formularza. Data na wystawionym formularzu musi być zgodna z datą na paragonie. Zachowaj formularz TAX-FREE do momentu refundacji.

 

2. Potwierdzenie wywozu z UE wystawione przez Urząd Celny

Gdy opuszczasz Polskę i Unię Europejską musisz pokazać zakupione towary (w stanie nienaruszonym), formularz TAX-FREE z załączonym paragonem z kasy fiskalnej oraz paszport w celu ostemplowania go przez polskiego bądź innego celnika z UE. Potwierdzenie wywozu z UE musi nastąpić najpóźniej w ostatnim dniu trzeciego miesiąca następującego po miesiącu dokonania zakupów.

 

BRAK PIECZĘCI CELNIKA NA FORMULARZU TAX-FREE = ODMOWA ZWROTU VAT

 

3. Zwrot podatku w Punkcie Odbioru Osobistego sklepu Centerdi.pl

Wreszcie odzyskaj gotówkę realizując formularz TAX-FREE w najbliższym Punkcie Odbioru Osobistego sklepu Centerdi.pl. Należy pamiętać o tym, aby zrealizować formularz TAX-FREE nie później niż po 7 miesiącach następujących po miesiącu dokonania zakupów.

 

W Polsce zasady zwrotu VAT podróżnych reguluje ustawa o podatku od towarów i usług oraz o podatku akcyzowym oraz przepisy wykonawcze do ustawy - rozporządzenia Ministra Finansów. Ustawa z 11 marca 2004 o podatku od towarów i usług - Dział XII, rozdział 6, art. 126 - 130 (Dz.U. nr 54 poz. 535 z późn. zm).

Zaufane Opinie IdoSell
4.72 / 5.00 5844 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-30
Ok
2024-06-20
Super
pixel